b-fit, Çorum’da ilk merkezini açtı

860

Türkiye’de sadece kadınlara franchise veren tek marka olan ve bugüne kadar 200’den fazla kadına girişimci olma şansı tanıyan, sağlıklı yaşam ve spor merkezi b-fit, artık Çorumlu kadınların da hizmetinde. İşletmeciliğini ve antrenörlüğünü Banu Boyar’ın üstlendiği, Üçtutlar Mahallesi, Adil Candemir Parkı yanında açılan b-fit, Çorumlu kadınlara düzenli sporun kapılarını aralayacak.

Vali Nurullah Çakır, Ak Parti Çorum Milletvekili Murat Yıldırım, Belediye Başkan Vekili Zeki Gül, Ak Parti İl Başkanı Ahmet Sami Ceylan, CHP Merkez İlçe Başkanı Saim Topgül, Merkez İlçe Başkanı Mustafa Köse, Ak Parti Belediye Meclis Üyesi ve İş adamı Elvan Zorlu katıldığı açılış, canlı müzik eşliğinde verilen kokteyl ile devam etti.

Türkiye’nin ilk ve en büyük sağlıklı yaşam ve spor merkezi b-fit, yeni merkezi ile pek çok kadını sağlık ve sporla buluşturmaya devam ediyor. Türkiye genelindeki merkezlerinin sayısının 213’e ulaştığı b-fit, önümüzdeki dönemlerde de franchise sistemi ile tüm Türkiye’ye yayılmaya ve yeni kadın girişimciler yaratmaya devam edecek. Çorum ilinde açılan merkez ile, b-fit, Karadeniz bölgesindeki franchise sayısını 5’e ulaştırdı.