Üniversite Öğrencilerinin En Çok Çalışmak İstedikleri Banka: QNB Finansbank

94

QNB Finansbank, üniversite öğrencilerinin Realta Danışmanlık Şirketi tarafından düzenlenen “2017 En İyi Şirketler Araştırması” nda en çok çalışmak istedikleri banka oldu.

QNB Finansbank’ın yaptığı açıklamaya göre QNB Finansbank, bankanın yeni yetenekler edinerek, geliştirerek ve elde tutarak sürdürülebilir bir kalkınma içinde olmasını sağlamak için insan kaynakları politikasını şekillendiriyor, “2017 En İyi Şirketler Araştırması” nda en çok yer aldı. Realta Danışmanlık Şirketi tarafından üçüncü kez çalışmak istediği en iyi şirketler arasındaydı.

Aynı araştırmada, 2014 ve 2015 yıllarında birinci sırayı alan QNB Finansbank, gençlerin iş dünyasına adım atmaları ve adım adım kariyer almaları için Finans UP kariyer takımında “En Çok Beğenilen Kariyer Etkinlikleri” ödülünü kazandı.

– Finans UP, genç insanların kariyerlerini şekillendirmelerine yardımcı oluyor

QNB Finansbank İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Hakan Alp, konunun değerlendirilmesinde en çok çalışmak isteyen banka olmaktan mutluluk duyduğunu belirterek, “Adaylık aşamasında henüz hedef kuruluşu tanımlamaya çalışıyoruz. En İyi Şirket Şirketleri Anketinde, yıl içinde üniversite öğrencileri arasında en çok çalışmak isteyen banka oldu. Hedefimiz doğru yerleşmiş olduğumuzu ve kendimizi ne kadar iyi tanıttığımızı anladığımızı gösteren bir işaretti.

QNB Finansbank’ta üniversite öğrencilerinin ve üniversitelerin kariyer tercihleri ​​üzerine araştırmalar yapılmakta ve sonuçlara göre sosyal medya etkinlikleri gerçekleştirilmektedir.

Realta 2014 ve 2015, üniversite öğrencileri için danışmanların yürüttüğü çalışma Türkiye’nin seçkin finansal kariyer alanında en çok tanınan etkinliği UP Kariyer Kulübü, gençlerin kariyerlerini şekillendirmelerine yardımcı oluyor. Yetenek alım faaliyetlerinin marka imajına katkısı, Realta’nın yaptığı En Popüler Şirketler anketi ile ölçülüyor.

Kaynak: AA