Yılbaşı süsü arıyorsanız PartiPaketi’ni ziyaret edin!

0
881

Senenin en renkli ve en çok eğlenilen gecesini yılbaşı süsleri ile renklendirmek şart! Yılbaşı süsü, yılbaşı dekorları, noel baba kostümü, yılbaşı ağaçları gibi yeni yıl gecesinin olmazsa olmazları için ziyaret etmeniz gereken adres partipaketi.com veya Parti Paketi Etiler mağazası. Yılbaşı parti malzemeleri konusunda en geniş seçeneği bulabileceğiniz Parti paketi, yılbaşı gecesine özel tema ve renklerde sofra setleri, yılbaşı dekorları, yılbaşı kostümü, noel baba şapkası, yılbaşı şapkaları, yılbaşı maskeleri gibi gecenize renk ve eğlence katacak yüzlerce ürün sunuyor. Çocuk ve yetişkinlere yönelik yılbaşı partileri için farklı ürün seçeneklerini kaçırmayın!

PartiPaketi Kimdir?

İki kadın girişimci tarafından kurulan ‘PartiPaketi’ yeni ürün marketiyle birlikte İstanbul’daki mağaza sayısını da beşlemiş oldu. Markanın İstanbul’da Etiler’de mağazası bulunuyor.

2 KADIN GİRİŞİMCİNİN ESERİ

Aslı Atansay ve Ceyden Casaretto tarafından hayata geçirilen proje 50 bin kişilik ürün portföyüyle günde 900 bireysel kullanıcıya ulaşıyor. Ankara’da Çankaya bölgesinde, Adana’da da Seyhan bölgesinde birer perakende satış noktası bulunan PartiPaketi, franchising başvurularını değerlendirmeye devam ediyor. 3 bin ürün çeşidiyle dev bir parti koleksiyon sunan PartiPaketi’nde, 7’den 70’e herkese özel parti malzemeleri, dekor, kostüm, aksesuar ve pasta çeşitleri yer alıyor.