Şirketinizin Web Sitesi Bulut.net.tr’ye Emanet

0
1763

Bulut.net.tr, Hosting, Domain ve SSL gibi web tabanlı hizmetler veren Savaş Bilişim A.Ş. bünyesinde bir marka. 2017 Yılında güncelledikleri altyapı ve internet hizmetleriyle beraber Kurumsal Hosting ürünlerini de aktif eden Bulut.net.tr şirketler için ideal barındırma ihtiyacı sağlıyor.

Kurumsal Hosting hizmetlerinde sürekli yaşanan eposta gönderim sorununu da çözen Bulut.net.tr şirketiniz gönderdiğiniz epostalar için yüksek dağıtılabilirlik garantisi veriyor. Gönderdiğiniz her eposta Bulut.net.tr’ye ait yedekli gönderim sunucularına dağılıyor ve en uygun IP adresi ve sunucu üzerinden gönderiliyor. Sık bilinen bir gerçektir ki şirketlerin en çok yaşadığı sıkıntı da eposta hizmetlerinin sorunlu olması kaynaklıdır. Ek olarak web siteniz ve eposta yedekleriniz için kapasite sorununuzu da yine kapasitesi yüksek paketler ile giderme fırsatınız bulunuyor.

Google G Suite, Microsoft Office 365 ve SpamExperts gibi bir çok ek servisi de satın alabileceğiniz gelişmiş bir kontrol paneline sahipler. Üstelik ek servisler ile entegrasyon sürecini de sizin için sağlayıp takibini gerçekleştiriyorlar. 7/24 Çalışan destek ekibi tüm sorunlarınız için kolay ulaşılabilir bir teknik destek deneyimi sunuyor.

Şirketinizin hosting ihtiyacı varsa Bulut.net.tr’yi ziyaret edebilirsiniz: Kurumsal Hosting