Taşkesti Doğal Mineralli Su Bayilik Veriyor

0
1211

Taşkesti Doğal Mineralli su bünyesinde barındırdığı 19 LT PC damacana, 15 LT cam şişe damacana, 8 LT cam şişe damacana, 5 LT cam şişe damacana, 0,75 ve 0,33 LT cam şişe koli ürün gamlarının avrupa yakasındaki boş bölgelerde dağıtımını üstlenecek bayilik taleplerini değerlendiriyor.

Neden Taşkesti Su?

Çünkü Taşkesti suyun en doğal hali. Pırıl pırıl bir kaynaktan el değmeden doğal mineralli olarak üretime alınan ve sizlere ulaştırılanTaşkesti Su, Sağlık Bakanlığınca içerdiği mineraller ve kalsiyum sebebiyle içme suyunun dışında ‘Doğal Mineralli Su’ olarak adlandırılıyor. Bu yüzden, modern tesisiyle, kaynağından doğal yapısı bozulmadan, mineral dengesi değiştirilmeden üretilen Taşkesti Su Sağlık Bakanlığı’nca “doğal mineralli su” olarak tescil edildi. Sözün kısası Taşkesti Su, ambalajları üzerinde yer alan “doğal mineralli su” ibaresi, içtiğiniz suyun sağlıklı, dengeli mineral yapısına sahip ve en önemlisi kaynağından çıktığı gibi, yapısını bozacak hiç bir işleme tabi tutulmamış olduğunu ifade ediyor. 19 Lt. hijyenik polikarbonat damacana ambalajı ve Cam ambalaj Ürünleriyle Taşkesti Doğal Mineralli Su size, evde ya da ofiste saf, serin, içimine doyulmaz suyun doğallığından ve yararlarından sınırsızca faydalanma olanağı sunuyor.

Neden Cam?

Cam gıdaların tadı, kokusu ve aroması değişmeden uzun süre saklanmasını sağlar. Cam içindeki maddelerle kimyasal ve mikrobiyolojik etkiye girmez. Camın gaz ve buhar geçirgenliğinin olmaması, ürünlerin daha sağlıklı saklanmasını sağlar. Cam doğal malzemedir ve gerçek bir doğa dostudur. Geri dönüşüm sayesinde tekrar tekrar kullanılabilir. Cam madde yapısı nedeniyle, 0 steril olarak temizlenebilme özelliğine sahiptir. Cam ısıya dayanıklı ve şeffaftır. Bu onu, diğer ambalajlardan daha kullanışlı yapar. Dolayısıyla Cam ambalaj, Taşkesti doğal mineralli suyumuzu , kaynağındaki lezzeti ve doğallığıyla, Sağlıklı ürün sunabilmenin en iyi yolu olduğuna inanıyoruz.

Bayilik Başvrusu

Taşkesti iletişim sayfasından “Bayilik Başvurusu” seçeneği ile bilgilerinizi gönderebilirsiniz.

Taşkesti İletişim Sayfası: https://www.taskestisu.com/iletisim