Granny’s Waffles Bayilik Veriyor

0
386

Meşhur geleneksel, kalp şeklinde pancake’lerimizi ve sağlıklı, ince ve yumuşacık kreplerimizi denediniz mi? Fazla uzaklara bakmayın… Granny’s Waffles mutfağı şeflerinin ve ekibinin mutlu bir şekilde yemek yaptığı TAM aradığınız yer. Özel Belçika çikolatasının taze meyvelerle ve dondurmalarda oluşturduğu harman göz ardı edilemez. Granny’s Waffles tadı çok fazla söz gerektirmiyor…

Granny’s Waffles Bayilik

Granny’s Waffles Dubai olarak Türkiye’de Master Franchise olarak tüm lisans haklarına sahiptir. Granny’s Waffles işletmeciliği için verilen lisans (franchise) süresi 20 yıldır. Verilen lisans sayesinde Lisans Alan kişi sahip olduğu işletmede ve ilgili marka altında ticari faaliyet göstermeye hak kazanmaktadır.

Franchise Adaylarında Aranan Özellikler:

Granny’s Waffles olarak, girişimci bir ruha ve başarma hırsına sahip, başarılı bir iş geçmişi ve yönetim tecrübesi olup, yatırımın gerektirdiği finansal kaynaklara sahip olabilen işletmeci franchise adayları tercih edilmektedir.

Eğitim:

Seçilen işletmeci adayı, Granny’s Waffles tarafından verilen eğitim programına katılarak işletmeci olabilme hakkını kazanır. Lisans alanın kendisi işletmeci olabildiği gibi Granny’s Waffles yönetimini tayin edeceği bir işletmeci ile de yürütebilir.

Destek Hizmetleri:

İşletmecilerimize, Granny’s Waffles açılış hazırlıkları süresince ve açılışın ilk gününden itibaren pazarlama, reklam, satın alma, lojistik, eğitim, operasyon, kalite kontrol gibi yoğun destek hizmetleri verilmektedir.

Yatırım Şartları:

Yatırım bedeli, Granny’s Waffles Keosk için 100.000  ₺ +KDV ’den başlamaktadır. Granny’s Waffles Mağaza için 130.000 ₺ + KDV’ den başlamaktadır. Granny’s Waffles’ın franchise’lere verdiği Granny’s Waffles  şube işletmeciliği süresi 5 yıldır. Verilen lisans sayesinde, lisans alan kişi sahip olduğu işletmede ve ilgili marka altında ticari faaliyet göstermeye hak kazanmaktadır. Ciro üzerinden Royalty bedeli alınmamaktadır. İsim hakkı bedeli 30.000 ₺ + KDV şeklindedir.

Yer Seçimi:

Yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu bölgeler, alışveriş merkezleri, sinema, okul, dershane yakınları ve ana arterler aranan özellikler arasındadır. Mağaza açılacak lokasyon Granny’s Waffles yetkilileri tarafından onaylanır.

Fiziksel Özellikler:

Granny’s Waffles Keosk Miumum 12 m2, mağaza minimum 40 m2 olmalıdır.Ön cephe genişliği; minimum 3.5 m2, her kat için tavan yüksekliği minimum 2.90 m olmalıdır.

Başvuru

Detaylı bilgi için 0532 200 48 18 numaralı telefondan ve [email protected] adresinden Franchise Departmanı’na ulaşabilirsiniz.